Listopad 2021
Udostępnij:

NOWA KSIĄŻKA Z PRZEPISAMI NA ZDROWE I SMAKOWITE DANIA DLA PSÓW


Gotowanie dla psa wcale nie musi być trudne!

Na rynku ukazała się nowa książka pt. "Psi bufet 63 przepisy na zdrowe i smakowite dania dla twojego psa" współautorstwa dr inż. Olgi Lasek z Katedry Żywienia, Biotechnologii Zwierząt i Rybactwa Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt.

W książce znajdują się proste pomysły na „PSOTRAWY”, czyli dania główne, starannie opracowane tak, aby każdego dnia czworonożny przyjaciel otrzymywał to, czego najbardziej potrzebuje. Dzięki "PSIESMAKOM" można wzbogacić dietę swojego pupila zdrowymi, w pełni naturalnymi przekąskami, a na specjalne okazje – urodziny, adopciny oraz inne święta – przygotowane zostały wyjątkowe "PSIECJAŁÓW"!

O to, by wszystkie potrawy były nie tylko smakowite, ale też zdrowe, zadbał zespół ekspertów, którzy o psach i ich żywieniu wiedzą wszystko: dr Olga Lasek, specjalistka żywienia psów, Piotr Wawrysiuk, założyciel firmy PsiBufet, na co dzień zapewniającej catering kilku tysiącom czworonogów, oraz Aleksandra Więcławska, redaktorka prowadząca serwisu Psy.pl, najbardziej popularnego portalu w polskim psinternecie.

Link do książki.

W sprawie otrzymania specjalnych kodów rabatowych dla studentów na zakup książki, należy się skontaktować bezpośrednio z Panią dr inż. Olgą Lasek.


Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2021 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie