Lipiec 2024

Otwarcie konkursu Fundacji im. A. i P. Dekaban na rok 2025

Informujemy o otwarciu konkursu Fundacji im. A. i P. Dekaban na rok 2025 na wyjazdy pracowników z doktoratem Post-Doc.

Poniżej lista dokumentów dotyczących konkursu:

1.    Pismo przewodnie nr BWM/233/2024 Przewodniczącej Polskiego Komitetu Fundacji Dekaban,
2.    Zakres tematyki badawczej 2025 wraz z imiennym wykazem opiekunów polskich stypendystów
3.    Wzór formularza aplikacyjnego

Zgłoszenia wyselekcjonowanych kandydatów proszę przekazać drogą elektroniczną na adres email: recint@urk.edu.pl w terminie do 12 lipca 2024 r.

Rozstrzygnięcie konkursu palowane jest na 17 lipca 2024.

Oryginały dokumentów proszę przesłać pocztą tradycyjną na adres Biura Współpracy i Wymiany Międzynarodowej do dnia 15 lipca 2024 r.

PODSUMOWANIE OFERTY 2025

Stypendium Post-Doc (junior scholar):
•    Miejsce pobytu: The University of British Columbia, Vancouver, Kanada
•    Wysokość stypendium: $2100 CDN miesięcznie + wsparcie podróży $1500 CDN (stawka dla roku 2024)
•    Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Okres pobytu: 5 miesięcy (max. 2 osoby w terminie styczeń-maj oraz max. 2 osoby w terminie lipiec- listopad 2025)
•    Ilość miejsc: max. 4 (ostateczna liczba miejsc do decyzji UBC)
•    wymagania: brak limitu wieku, osoba z tytułem doktora przed habilitacją, pracownik uczelni partnerskiej
•    zgłoszenie: max. 2 kandydatury/ Uczelnia partnerska

Stypendium Senior Faculty Member (Associate / Full Professor): nie otrzymaliśmy informacji dot. możliwości aplikowania o grant profesorski. Po otrzymaniu potwierdzenia z UBC zostanie uruchomiony dodatkowy konkurs w kategorii Senior Faculty Member.