Maj 2024

27. EDYCJA AKCJI POLA NADZIEI NA UNIWERSYTECIE ROLNICZYM W KRAKOWIE

Szanowni Państwo,

za zgodą JM Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie dr. hab. inż. Sylwestra Tabora, prof. URK,  Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie włącza się w 27. edycję akcji „Pola Nadziei", organizowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum św. Łazarza".

Tegoroczna edycja akcji odbędzie się w terminie od 15 maja do 31 maja. Puszki rozmieszczone zostaną w Dziekanatach poszczególnych Wydziałów, w Studium Języków Obcych oraz na portierni w budynku przy al. Mikiewicza 21.

Zachęcamy do wsparcia akcji zbierania funduszy na rzecz opieki dla osób terminalnie chorych.

Dzień oficjalnej kwesty na URK, tzw. Żonkilowy Dzień, odbędzie się w poniedziałek (tj. 27 maja).
Kwesta zostanie przeprowadzona  na poszczególnych wydziałach oraz w budynkach administracji.

Z góry serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji.

Pola Nadziei 2024

*) Pola Nadziei to kampania zbierania funduszy na rzecz opieki dla osób terminalnie chorych, którą od 1981 roku prowadzi Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza" w Krakowie.