Kwiecień 2024

ODBYŁO SIĘ OTWARTE SPOTKANIE SPOŁECZNOŚCI URK Z KANDYDATAMI NA REKTORA

24 kwietnia 2024 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyło się (transmitowane online) otwarte spotkanie społeczności Uczelni z kandydatami na rektora, które w obecności przewodniczącego Uczelnianej Komisji Wyborczej – dr. hab. inż. Grzegorza Kaczora, prof. URK, poprowadził przewodniczący Kolegium Elektorów Uniwersytetu Rolniczego – dr hab. inż. Andrzej Krasnodębski, prof. URK.

Przemawia prof. dr hab. inż. Agnieszka Filipiak-Florkiewicz

Program wyborczy prezentuje dr hab. inż. Sylwester Tabor, prof. URK

Przypominamy, że kandydatami na rektora URK na kadencję 2024–2028 są: prof. dr hab. inż. Agnieszka Filipiak-Florkiewicz i dr hab. inż. Sylwester Tabor, prof. URK. W pierwszej części spotkania przedstawili oni swoje programy i priorytety na najbliższe lata, odwołując się do aktualnej sytuacji Uczelni.

W drugiej części spotkania licznie przybyła na wydarzenie społeczność Uczelni miała okazję do zadawania kandydatom pytań. Dotyczyły one wielu obszarów związanych z działalnością URK, m.in. spraw pracowniczych, organów kolegialnych, zagadnień inwestycyjnych, a także kwestii studenckich i doktoranckich.

Wybory Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie już 6 maja 2024 r.

Zdjęcia: Jacek Okarmus