Kwiecień 2024

Spotkania informacyjne dotyczące konkursu Call 2024 Program Badania Naukowe i Innowacje, Badania Stosowane

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju organizuje w dniach 24 i 25 kwietnia 2024 r. spotkania informacyjne w trybie online dotyczące konkursu Call 2024 Program Badania Naukowe i Innowacje, Badania Stosowane, w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.
Podczas webinarów udzielone zostaną informacje na temat zasad Programu, procesu składania wniosków, kryteriów wyboru i procesu oceny projektów. Przewidywana jest też sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie 24 kwietnia odbędzie się po polsku i przeznaczone jest dla polskich wnioskodawców. Z kolei 25 kwietnia spotkanie będzie prowadzone po angielsku i ukierunkowane jest na wnioskodawców ze Szwajcarii.
Szczegółowe informacje na temat spotkań dostępne są na stronie NCBR.