Kwiecień 2024

Nagrodzono pracowników URK za działania na rzecz dostępności

We wtorek, 9 kwietnia 2024 r. podczas konferencji „Sport jest jeden" zorganizowanej przez Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w ramach XVI Krakowskich Dni Integracji wręczone zostały nagrody „Integralia” za działania na rzecz dostępności. Nagrodę główną otrzymało Centrum Sportu Niepełnosprawnych.

Nagrody z ramienia Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie otrzymali: Pani mgr Ewa Weyssenhoff , koordynator ds. radców prawnych, Pani mgr inż. Katarzyna Połeć - Kołodziej kierownik Biura Projektów Inwestycyjnych i Analiz oraz Pan mgr Michał Cyran z Zespołu Radców Prawnych, którzy wnieśli ogromny wkład w powstanie Strategii działania URK na rzecz poprawy dostępności.

Nagrody wręczyli: Pan Prorektor ds. Kształcenia, dr hab. inż. Andrzej Bogdał, prof. URK oraz Pani Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnościami, dr hab. inż. Joanna Puła.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów!

Fot. Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami