Maj 2023
Udostępnij:

Ruszyła rekrutacja na Uniwersytet Dzieci


Czy wiesz, że Uniwersytet Dzieci jest najdłużej działającym uniwersytetem dziecięcym w Polsce? Już od 16 lat organizuje naukowe warsztaty dla dzieci i młodzieży! Obecnie trwają zapisy na rok akademicki 2023/2024 dla uczestników w wieku 6-16 lat – stacjonarnie w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu oraz zdalnie dla nastolatków.  

Czym wyróżnia się Uniwersytet Dzieci? Stawiamy na pracę projektową, eksperymentowanie i samodzielne wyciąganie wniosków. Zapraszamy naszych studentów do niedostępnych na co dzień laboratoriów, pracowni naukowych i sal wykładowych na uczelniach wyższych.

Współpracujemy ze specjalistami w swoich dziedzinach: naukowcami, artystami i ludźmi biznesu. Stawiamy przed nimi pytania, które zadały nam dzieci. Na podstawie naszego doświadczenia oraz wiedzy ekspertów tworzymy wyjątkowy program zajęć.

Studenci Uniwersytetu Dzieci od najmłodszych lat zdobywają wiedzę o otaczającym ich świecie, ale też uczą się myślenia naukowego i kompetencji społecznych.

Poznaj ofertę studiów: https://wsobote.uniwersytetdzieci.pl/oferta 

Współpracujemy z największymi uczelniami w Polsce, w tym z Uniwersytetem Rolniczym, który w zeszłym roku akademickim udzielił  patronatu naszej działalności, udostępnił przestrzenie do prowadzenia zajęć oraz zaprosił do współpracy z Uniwersytetem Dzieci swoich wykładowców. Serdecznie dziękujemy!

Materiał: Krystian Piątek

 

 

 

 

 

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie