Maj 2023

Nagrody Ministra w dziedzinie geoinformacji

W dniu 23 maja 2023 r. Wiceminister Rozwoju i Technologii Piotr Uściński wręczył nagrody laureatom V edycji konkursu na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie, publikacje oraz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie geoinformacji.

Nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii w kategorii prace magisterskie otrzymał Pan mgr inż. Wojciech Krok, absolwent kierunku gospodarka przestrzenna, specjalność geoinformacja (Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji) za pracę pt. „Analiza atrakcyjności działek ewidencyjnych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową w obrębie Opatowice”.

Nagrodzona przez Ministra praca magisterska, której promotorem był dr inż. Tomasz Noszczyk, prof. URK została obroniona przez Pana Wojciecha Kroka w 2022 r. na Wydziale Inżynierii Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Absolwentowi URK, jak i promotorowi pracy życzymy dalszych sukcesów!

Fot. Tomasz Noszczyk; Jakub Malara