Maj 2023
Udostępnij:

HR EXCELLENCE IN RESEARCH DLA UNIWERSYTETU ROLNICZEGO W KRAKOWIE


Eksperci Komisji Europejskiej pozytywnie ocenili dotychczasowe działania podjęte przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie na rzecz wdrażania strategii HRS4R.

23 maja 2023 r. Uniwersytet Rolniczy otrzymał HR Excellence in Research. Logo HR Excellence in Research przyznawane jest przez Komisję Europejską instytucjom, które wdrażają zasady Europejskiej Karty Naukowca i Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych – kluczowych dokumentów europejskiej polityki w zakresie zwiększania atrakcyjności warunków pracy i rozwoju kariery naukowców.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie od października 2021 roku ubiegał się o przyznanie HR Excellence in Research.

Nadane wyróżnienie świadczy o tym, że Uczelnia spełnia wysokie standardy związane z tworzeniem dobrych warunków pracy naukowej i badawczo-rozwojowej, prowadzeniem przejrzystych procesów rekrutacji, czy przeciwdziałaniu dyskryminacji.

Fakt posiadania wyróżnienia HR Excellence in Research jest uwzględniany także w prowadzonych przez Komisję Europejskiej konkursach grantowych.

WIĘCEJ

STRONA UCZELNI -  HR Excellence in Research

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2024 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie