Maj 2023

UNIWERSYTET ROLNICZY OTRZYMAŁ WYRÓŻNIENIE „MOST DO PRZYSZŁOŚCI”

Dzisiaj, tj. 24 maja br. w sali obrad Rady Miasta Krakowa odbyła się uroczysta Gala dla firm i instytucji wspierających krakowską edukację zawodową "Most do Przyszłości".

JM Rektor Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, dr hab. inż. Sylwester Tabor, prof. URK odebrał z rąk  Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, Rafała Komarewicza oraz Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa, Anny Korfel-Jasińskiej wyróżnienie dla Uczelni - „Most do Przyszłości" za wkład w rozwijanie umiejętności i zdolności uczniów krakowskich szkół ponadpodstawowych.

Uczelnia została doceniona m.in. za ogromne zaangażowanie i oferowanie praktyk zawodowych, szkoleń oraz mentorstwo dla uczniów, co ma ogromny wpływ na ich przyszłość oraz budowanie silnej społeczności biznesowej w Krakowie. Doceniono wsparcie Uniwersytetu Rolniczego, dzięki któremu uczniowie zyskują wiedzę i doświadczenie, które pozwalają im stać się przyszłymi liderami w swoich zawodach.

Laureatów wybierali dyrektorzy szkół, którzy najlepiej rozumieją potrzeby swoich uczniów i ściśle współpracują z przedsiębiorcami.

fot. Filip Radwański; Izabella Majewska