Listopad 2022

WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT ZWYCIĘZCĄ "BALU BEANA"

Wczoraj w Klubie Akademickim „Arka” odbył się Bal Beana pod hasłem: „Pieniądz rządzi światem”.
Bal corocznie organizowany jest przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów (URSS). Występy cechowały się wysokim poziomem artystycznym, co tylko stanowi dowód na to, że nasi Studenci są z natury najlepsi!

Nagrody wręczył JM Rektor Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, dr hab. inż. Sylwester Tabor, prof. URK.

Wyniki kształtowały się następująco:

1 miejsce  zajął Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt.
2 miejsce zajął Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki.
3 miejsce zajęło Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej oraz Wydział Technologii Żywności.
4 miejsce zajęły Wydziały: Leśny, Rolniczo-Ekonomiczny oraz Inżynierii Środowiska i Geodezji.

Dodatkowo przyznano 4 nagrody indywidualne w kategoriach:

Najlepsza aktorka - Alina Chudzik - Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki,
Najlepsze przebranie - Szymon Gościniak - Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej,
Dodatkowe wyróżnienia za zdolności artystyczne- Maciej Skupień i Justyna Mielecka - Wydział Rolniczo-Ekonomiczny.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

WIĘCEJ ZDJĘĆ