Styczeń 2018
Udostępnij:

21 marca 2018 r. 9:00-14:00


DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU ROLNICZEGO W KRAKOWIE

W pierwszy dzień wiosny, tj. 21 marca 2018 r. w godz. od 9.00 do 14.00 na terenie kampusu Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46-54) odbywać się będzie Dzień Otwarty Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

 

Podczas części ogólnej, która odbywać się będzie w auli Centrum Kongresowego UR (al. 29 Listopada 46) przewidziano m.in.: prezentację oferty dydaktycznej, wykład popularnonaukowy dr hab. Ireny Grześ pt. "Mrówka istotą społeczną. O społeczeństwach ludzi i owadów" oraz prezentację 8 lat działalności Międzywydziałowego Koła Naukowego UR pt. "Wyprawy życia z UR". Prezentacje urozmaicone będą występami uczelnianych zespołów artystycznych - Zespołu Sygnalistów Myśliwskich "Hagard", Studenckiego Zespołu Góralskiego "Skalni" oraz Chóru UR.

Ekspozycję stoisk wydziałowych będzie można oglądać w holu budynku Wydziału Leśnego (al. 29 Listopada 46). Planowany jest też pokaz specjalny w wykonaniu studentów z Sekcji Technologii Fermentacji - Koła Naukowego Technologów Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Poza częścią ogólną będzie możliwość zwiedzenia wydziałów i uczestnictwa w specjalnie przygotowanych wykładach i warsztatach tematycznych. Atrakcją będzie też ognisko, czy możliwość odbycia przejażdżki konnej w podkrakowskiej Rząsce. Na warsztaty i dodatkowe atrakcje na wydziałach obowiązuje rejestracja.

WARSZTATY NA WYDZIAŁACH

W ramach Dnia Otwartego wszyscy zainteresowani będą mogli zwiedzić uczelnianą halę sportową, domy studenckie i Klub Akademicki "Arka".

Uczestnictwo grup zorganizowanych w części ogólnej prosimy zgłaszać do Biura Promocji i Informacji na adres mailowy: promocja@ur.krakow.pl

RAMOWY PROGRAM DNIA OTWARTEGO

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie