Wrzesień 2023
Udostępnij:

Zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców!


To hasło jest znane chyba już każdemu mieszkańcowi regionu. I fakt ten nikogo nie dziwi, bo za pasem kolejna odsłona naszego flagowego wydarzenia, które na przestrzeni lat trwale wpisało się w kalendarz popularnonaukowych imprez. Impreza ta cieszy się dużym uznaniem i jest uwielbiana przez uczestników. Teraz zastanówmy się, dlaczego warto w niej uczestniczyć i dlaczego może być to fascynujące.

Przede wszystkim, to niezwykła okazja, aby z bliska przyjrzeć się pracy naukowców. Rzadko w naszym codziennym życiu mamy taką możliwość, żeby móc zadawać pytania dotyczące ich badań i dowiedzieć się więcej na temat zagadnień, które nas fascynują. W trakcie tego wydarzenia naukowcy będą do naszej dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na najbardziej nietypowe pytania. To wyjątkowa szansa na poszerzenie wiedzy i lepsze zrozumienie dziedzin nauki, które nas fascynują.

Małopolska Noc Naukowców to wydarzenie, które oferuje różnorodne prezentacje, wykłady, warsztaty i pokazy. Udział w imprezie da nam możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami naukowymi, technologicznymi i medycznymi, które będą prezentowane. Podczas prezentacji będziemy mieli okazję pogłębić naszą wiedzę na temat najnowszych badań i odkryć naukowych, które mają istotne znaczenie dla naszego społeczeństwa. Wykłady będą prowadzone przez cenionych naukowców i ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Dzięki nim będziemy mogli zanurzyć się w fascynujących tematach i poszerzyć nasze horyzonty.

Dodatkowo, warsztaty zapewnią znakomitą okazję do praktycznego pogłębienia wiedzy. Będziemy mogli aktywnie uczestniczyć w interaktywnych zajęciach, które umożliwią zdobycie nowych umiejętności przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i narzędzi. To świetna metoda rozwijania naszych kompetencji w danej dziedzinie i zdobywania cennego doświadczenia.

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie także przygotował moc atrakcji - zapraszamy!

 

Więcej informacji: https://nocnaukowcow.malopolska.pl/ 

 

Szanowni Państwo, uczestnicy „Małopolskiej Nocy Naukowców 2023” uprzejmie informujemy, że w trakcie wydarzeń może odbywać się filmowanie i fotografowanie. Tym samym, decydując się na udział w „Małopolskiej Nocy Naukowców 2023”, wyrażają Państwo zgodę na filmowanie i fotografowanie, i używanie przygotowanych materiałów filmowych i zdjęć przez organizatorów wydarzeń do celów informacyjnych i promocyjnych „Małopolskiej Nocy Naukowców”.

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2024 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie