Styczeń 2023
Udostępnij:

Już 9 marca!


Zapraszamy na „Demo Day Innowacji 4.0” w Krakowie 9 marca 2023 r.

Szanowni Państwo,

Centra Transferu Technologii pięciu największych krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego wspólnie organizują Demo Day Innowacji 4.0.

Wydarzenie odbędzie się w Auditorium Maximum UJ w Krakowie 9 marca 2023 r. Na stronie internetowej dedykowanej wydarzeniu mogą się Państwo zapoznać z filmami i opisami wszystkich prezentowanych technologii i umówić się na indywidualne spotkania z twórcami.

Link do strony wydarzenia: https://demodayinnowacji.pl/

Tematyka prezentowanych technologii jest bardzo zróżnicowana: od nowych urządzeń poprzez materiały, żywność funkcjonalną oraz ochronę środowiska naturalnego, aż po nowe terapie i leki. Łączy je to, że wszystkie mają szansę stać się dostępnymi na rynku produktami lub usługami, które odpowiadają na ważne potrzeby i wyzwania.

Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Witold Orłowski, znany polski ekonomista.

Z powodów organizacyjnych uprzejmie prosimy o zarejestrowanie się na spotkanie poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej wydarzenia.

Osoby, które chciałyby uczestniczyć w indywidualnych rozmowach z wybranymi zespołami naukowymi, prosimy o umówienie się na spotkanie poprzez stronę internetową.

Serdecznie zapraszamy!

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2024 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie