Październik 2020
Udostępnij:

ŚNIADANIE Z PRZEDSIĘBIORCĄ


Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie online z przedsiębiorcami pn. „Śniadanie z przedsiębiorcą”, które odbędzie się dn. 23.10.2020 r. w godz. 9:00-10:00. Udział w nim jest bezpłatny. Stanowi ono część realizacji projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0".

„Śniadanie z przedsiębiorcą” to doskonała okazja, aby skonfrontować swój pomysł na biznes w gronie doświadczonych praktyków, działających od lat w branży. Podczas "Śniadania", zaproszeni przedsiębiorcy będą wygłaszać tematyczne prezentacje dotyczące szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Spotkanie będzie również służyć nawiązaniu efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania wyników badań naukowych prowadzonych na Uniwersytecie.

Agenda:

1) Otwarcie spotkania przez Organizatorów

mgr Wojciech Borówka – Broker Innowacji Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
mgr inż. Wojciech Przywała – Broker Technologii Spółki Celowej – Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Sp. z o.o.

2) Omówienie głównych celów projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0”

Wyżej wymienieni Brokerzy z Uczelni

3) Przedstawienie idei Towarzystw Biznesowych

4) Krótkie wystąpienia zaproszonych przedsiębiorców (dla chętnych)

5) Krótkie wystąpienia naukowców z Uczelni

6) Wspólna dyskusja oraz rozmowy indywidualne na czacie

7) Podsumowanie spotkania i zakończeniePowyższe wydarzenie stanowi element tegorocznego Małopolskiego Festiwalu Innowacji, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. WIĘCEJ

Całość programu dostępna jest TUTAJ


FORMULARZ REJESTRACYJNY


„Śniadania z przedsiębiorcą” będą odbywać się cyklicznie - co najmniej jedno na kwartał. Mają one na celu promowanie i wspieranie przedsiębiorczości poprzez przedstawianie doświadczeń przedsiębiorców i przykładów firm, które inspirują do poszukiwania i wdrażania własnych pomysłów na rozwój koncepcji powstałych w toku badań naukowych.

Projekt pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).


Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
al. Mickiewicza 21
31-120
Kraków
rector[a]urk.edu.pl
12 633 13 36
12 633 62 45
NIP: 675 000 21 18
REGON: 000001815
ESP: /URKRAKOW/skrytka
helpdeskURK tel.: 4444
helpdeskURK e-mail: helpdeskURK[a]urk.edu.pl
© 2020 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki URK