Czerwiec 2020
Udostępnij:

WIRTUALNE DNI OTWARTE UNIWERSYTETU ROLNICZEGO


Od środy, tj. 24 czerwca do niedzieli, tj. 28 czerwca na oficjalnym profilu UR na Facebooku odbywać się będą Wirtualne Dni Otwarte Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Podczas Dnia Otwartego online, kandydaci zapoznają się z ofertą edukacyjną Uczelni, a także dowiedzą się na jakie wsparcie może liczyć student, co robić w wolnym czasie, jakie są możliwości uczestnictwa w programach mobilności międzynarodowej, czy rozwijania swoich pasji.

W programie przewidziano m.in. :

•    wirtualne wystąpienia władz Uczelni, pracowników i studentów,
•    wirtualne wizyty w wybranych obiektach, m.in. laboratoriach, akademikach, hali sportowej,
•    wirtualne wykłady, prezentacje zespołów artystycznych i organizacji studenckich,
•    wirtualne prezentacje działalności Centrum Transferu Technologii, Centrum Innowacji, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Biura Wymiany Międzynarodowej, Biblioteki UR oraz Archiwum UR.

Dla aktywnych i uważnych odbędzie się konkurs z nagrodami!

Ramowy program prezentuje się następująco:

•    W środę, tj. 24 czerwca wysłuchacie wystąpienia JM Rektora Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, prof. dr hab. inż. Włodzimierza Sady oraz dr hab. inż. Sylwestra Tabora, prof. UR, Prorektora ds. Dydaktycznych i studenckich, rektora elekta. Ponadto zaprezentują się wydziały: Rolniczo-Ekonomiczny, Leśny, Inżynierii Produkcji i Energetyki, oraz kultura studencka: Zespół Sygnalistów Mysliwskich Hagard, Zespół Góralski Skalni, Chór UR.
•    W czwartek, tj. 25 czerwca zaprezentują się wydziały Hodowli i Biologii Zwierząt oraz Inżynierii Środowiska i geodezji, a także Studium Wychowania Fizycznego, Domy Studenckie UR i Biuro Wymiany Międzynarodowej.
•    W piątek, tj. 26 czerwca zaprezentują się Wydziały: Technologii Żywności, Biotechnologii i Ogrodnictwa, Uczelniana Rada Samorządu Studentów, Biuro Wymiany Międzynarodowej, Biblioteka, Archiwum UR.
•    W sobotę, tj. 27 czerwca oraz w niedzielę, tj. 28 czerwca zaprezentuje się Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej.

PROGRAM

ŚRODA, 24 CZERWCA

CZWARTEK, 25 CZERWCA

PIĄTEK, 26 CZERWCA

SOBOTA-NIEDZIELA, 27-28 CZERWCA

W ramach dnia otwartego przewidziano konkurs. Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM i zachęcamy do udziału. Czeka zestaw praktycznych gadżetów z logo UR.
Pytania konkursowe jak i całe wydarzenie znajdziecie TUTAJ.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie