Marzec 2024

Zapisy na Kurs Samoobrony dla Studentów - Bezpłatne Miejsca Dostępne!

Szanowni Studenci,

mamy przyjemność ogłosić, że ruszają zapisy na kurs samoobrony, organizowany specjalnie dla studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. To niepowtarzalna okazja, aby zdobyć podstawowe umiejętności obrony osobistej, które mogą być przydatne w różnych sytuacjach życiowych.

Celem kursu jest poprawa bezpieczeństwa i pewności siebie. Zajęcia opierają się na prostych, skutecznych i bezpiecznych technikach, które można zastosować w sytuacjach rzeczywistego zagrożenia. Podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca przyswajaniu wiedzy i umiejętności.

Trening jest przeznaczony dla każdego niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej.

Terminy i szczegóły kursu:

• Kurs obejmuje 10 treningów

• Proponowany termin: czwartki, godz. 13:30-15:00

• Planowany start kursu: kwiecień (po zrekrutowaniu grupy)

*Jeżeli proponowany termin nie jest dla Ciebie odpowiedni, zachęcamy do przesłania propozycji preferowanego terminu.

Kurs jest bezpłatny dla wszystkich studentów naszej uczelni. Szczególnie serdecznie zapraszamy studentów z niepełnosprawnością.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Aby zapisać się na kurs, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: krakow.samoobrona@gmail.com.

Nie zwlekaj, miejsca mogą szybko zostać zajęte!