plik svg - godło

Miejsce wydarzenia: ul. Krakowska 11, Rząska
Organizator: Centrum Badawcze i Edukacyjne Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt
Powrót Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google Pokaż na mapie

W dniu 5 października 2024 r. zapraszamy na Święto Jeźdźców, Myśliwych i Leśników HUBERTUS 2024.

Patronat honorowy wydarzenia objął Rektor Uniwersytetu Rolniczego JM dr. hab. inż. Sylwester Tabor, prof. URK.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Centrum Badawczego i Edukacyjnego Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt - Ośrodek Jazdy Konnej w Rząsce, ul. Krakowska 11

PROGRAM:

9.30 – konkurs zręcznościowy dla najmłodszych o puchar OJK Rząska

10.30 – konkurs zręcznościowy dla kłusujących o puchar sklepu Zoolandia

11.30 –konkurs zręcznościowy dla galopujących o puchar sklepu Karino

12.30 – uroczyste otwarcie Hubertusa

13.00 – konkurs zręcznościowy z „niespodzianką” dla galopujących o puchar SB Complex

14.30 – gonitwa Hubertusowa w kłusie o puchar Dyrektora MODR w Karniowicach

15.00 – rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze ciasto o puchar Dziekana WHiBZ

15.15 – gonitwa Hubertusowa w galopie o puchar Rektora Uniwersytetu Rolniczego

15.30 – wspólne ognisko 16.00 – zawody Hobby Horse (50, 65, 80 cm oraz potęga skoku)

Podczas wydarzenia dostępne będą miejsca parkingowe przed Uniwersytecką Polikliniką Weterynaryjną, ul. Krakowska 2, Rząska

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie informuje, że podczas Święta Jeźdźców, Myśliwych i Leśników HUBERTUS 2024 mogą być przeprowadzane fotorelacje oraz wideorelacje w celach dokumentacyjnych (np. do raportów i sprawozdań), informacyjnych (na stronie internetowej wydarzenia oraz innych stronach internetowych Uniwersytetu), promocyjnych (na stronach internetowych Uniwersytetu, w mediach społecznościowych) oraz archiwizacyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Uniwersytet Rolniczy oznacza wyrażenie zgody na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku uczestnika w wyżej wymienionych celach, bez prawa do wynagrodzenia. Zgoda obejmuje również rozpowszechnianie wizerunku uczestnika utrwalonego podczas wydarzenia poprzez jego utrwalanie, zwielokrotnianie przy użyciu wszelkich technik, publiczne udostępnianie, a także archiwizację na stronach internetowych Uniwersytetu i jego profilach w mediach społecznościowych oraz na wydarzeniach promocyjnych Uniwersytetu. W przypadku, gdy uczestnik wyrazi zgodę na utrwalenie jego wypowiedzi w ramach wideorelacji, powyższe postanowienia stosuje się odpowiednio.