plik svg - godło

Festiwal Dyni

Data: 10.10.2024
Godzina: 11:00 - 14:00
Miejsce wydarzenia: Stacja Doświadczalna Katedry Ogrodnictwa URK, ul. Zakliki z Mydlnik, Kraków
Cena wejścia: bezpłatne
Powrót Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google Pokaż na mapie

10 października (czwartek) w godzinach 11:00-14:00 serdecznie zapraszamy na drugi w historii  FESTIWAL DYNI na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.
PROGRAM I ATRAKCJE:
  • Prezentacja dyń konkursowych
  • Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu na Największą Dynię i wręczenie nagród
  • Opowieści wśród warzyw - zwiedzanie kolekcji
  • Dyniowe smakołyki
  • Dyniowe inspiracje
  • Malowanie dyni
  • Dyniowe kolorowanki

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie informuje, że podczas Festiwalu Dyni 2024 mogą być przeprowadzane fotorelacje oraz wideorelacje w celach dokumentacyjnych (np. do raportów i sprawozdań), informacyjnych (na stronie internetowej wydarzenia oraz innych stronach internetowych Uniwersytetu), promocyjnych (na stronach internetowych Uniwersytetu, w mediach społecznościowych) oraz archiwizacyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Uniwersytet Rolniczy oznacza wyrażenie zgody na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku uczestnika w wyżej wymienionych celach, bez prawa do wynagrodzenia. Zgoda obejmuje również rozpowszechnianie wizerunku uczestnika utrwalonego podczas wydarzenia poprzez jego utrwalanie, zwielokrotnianie przy użyciu wszelkich technik, publiczne udostępnianie, a także archiwizację na stronach internetowych Uniwersytetu i jego profilach w mediach społecznościowych oraz na wydarzeniach promocyjnych Uniwersytetu. W przypadku, gdy uczestnik wyrazi zgodę na utrwalenie jego wypowiedzi w ramach wideorelacji, powyższe postanowienia stosuje się odpowiednio.