plik svg - godło

Organizator: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Cena wejścia: wstęp wolny
Powrót Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google Pokaż na mapie

Dzień Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie – Jakość Wiedzy, Siła z NatURy

Wydarzenie ma na celu promocję jakości kształcenia, wymianę doświadczeń, wspieranie rozwoju studentów oraz budowanie wspólnoty akademickiej

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie informuje, że podczas Dnia Jakości Kształcenia mogą być przeprowadzane fotorelacje oraz wideorelacje w celach dokumentacyjnych (np. do raportów i sprawozdań), informacyjnych (na stronie internetowej wydarzenia oraz innych stronach internetowych Uniwersytetu), promocyjnych (na stronach internetowych Uniwersytetu, w mediach społecznościowych) oraz archiwizacyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Uniwersytet Rolniczy oznacza wyrażenie zgody na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku uczestnika w wyżej wymienionych celach, bez prawa do wynagrodzenia. Zgoda obejmuje również rozpowszechnianie wizerunku uczestnika utrwalonego podczas wydarzenia poprzez jego utrwalanie, zwielokrotnianie przy użyciu wszelkich technik, publiczne udostępnianie, a także archiwizację na stronach internetowych Uniwersytetu i jego profilach w mediach społecznościowych oraz na wydarzeniach promocyjnych Uniwersytetu. W przypadku, gdy uczestnik wyrazi zgodę na utrwalenie jego wypowiedzi w ramach wideorelacji, powyższe postanowienia stosuje się odpowiednio.