plik svg - godło

AGRO-KRAK URK 2024

Data: 20.10.2024
Godzina: 10:00 - 15:30
Miejsce wydarzenia: Rolnicze Gospodarstwo Doświadczalne Uniwersytetu Rolniczego, ul. Uniwersytecka 7, Prusy, gmina Kocmyrzów-Luborzyca
Kontakt: telefon: +48 882 174 676 e-mail: j.jaskiernia@ur.krakow.pl
Cena wejścia: bezpłatne
Powrót Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google Pokaż na mapie

20 października (niedziela) w godzinach 10:00-15:30 serdecznie zapraszamy na AGRO-KRAK URK 2024 na terenie Rolniczego Gospodarstwa Doświadczalnego Uniwersytetu Rolniczego w Prusach.
W programie pokaz zbioru kukurydzy i uprawy roli po zbiorze.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie informuje, że podczas AGRO-KRAK URK 2024 mogą być przeprowadzane fotorelacje oraz wideorelacje w celach dokumentacyjnych (np. do raportów i sprawozdań), informacyjnych (na stronie internetowej wydarzenia oraz innych stronach internetowych Uniwersytetu), promocyjnych (na stronach internetowych Uniwersytetu, w mediach społecznościowych) oraz archiwizacyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Uniwersytet Rolniczy oznacza wyrażenie zgody na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku uczestnika w wyżej wymienionych celach, bez prawa do wynagrodzenia. Zgoda obejmuje również rozpowszechnianie wizerunku uczestnika utrwalonego podczas wydarzenia poprzez jego utrwalanie, zwielokrotnianie przy użyciu wszelkich technik, publiczne udostępnianie, a także archiwizację na stronach internetowych Uniwersytetu i jego profilach w mediach społecznościowych oraz na wydarzeniach promocyjnych Uniwersytetu. W przypadku, gdy uczestnik wyrazi zgodę na utrwalenie jego wypowiedzi w ramach wideorelacji, powyższe postanowienia stosuje się odpowiednio.