Godło Polski

Uroczysta Inauguracja 72. roku akademickiego Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

19.09.2024

Rektor i Senat Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, mają zaszczyt zaprosić na Uroczystą Inaugurację 72. roku akademickiego 2024/2025.

Inauguracja odbędzie się 7 października 2024 roku (poniedziałek) o godzinie 11.00 w Centrum Kongresowym URK , al. 29 Listopada 46.

Uroczystość poprzedzona zostanie Mszą Świętą odprawioną o godzinie 9.00 w kościele pod wezwaniem Pana Jezusa Dobrego Pasterza przy ul. Dobrego Pasterza 4.

Program uroczystości:

• "Gaude Mater Polonia"
  • Otwarcie uroczystości i przemówienie inauguracyjne Rektora dr hab. inż.  Sylwestra Tabora, prof. URK
  • Wystąpienie zaproszonych gości
  • Immartykulacja
  • "Gaudeamus Igitur"
  • Wręczenie odznaczeń i medali
  • Wystąpienie przedstawiciela Uczelnianej Rady Samorządu Studentów
  • Wykład inauguracyjny prof. dr hab. inż. Rafała Barańskiego, pt.: "Ewolucja na życzenie, czyli genetyczna rewolucja"