plik svg - godło

Spotkanie studentów z Prof. dr hab. Zygmuntem Derewendą – założycielem programu BioLAB

14.10.2024

Zapraszamy studentów na spotkanie z Prof. dr hab. Zygmuntem Derewendą – założycielem programu BioLAB (w ramach Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta), które odbędzie się w dniu 28 października 2024 r. o godz. 11:30 w sali A Wydziału Rolniczo-Ekonomicznego.

Program BioLAB to roczny staż dla studentów i studentek nauk biologiczno-chemicznych, biofizycznych, medycznych i pokrewnych (biologia, biochemia, biofizyka, bioinformatyka, biotechnologia, fizyka, farmacja, medycyna, itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation oraz UT Southwestern Medical Center.

plakat promujący program BioLAB