Godło Polski

Indywidualny kurs on-line języka angielskiego dla kadry naukowej, dydaktycznej i administracyjnej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

W ramach projektu „Welcome support centre URK”

W związku z realizacją projektu „Welcome support centre URK” współfinansowanego w ramach Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego, Biuro Współpracy i Wymiany Międzynarodowej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie ogłasza nabór na indywidualne kursy języka angielskiego (w formie on-line) dla pracowników naukowych, dydaktycznych i administracyjnych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Cel szkolenia: Wsparcie szkoleniowe kadry dydaktycznej, naukowej i administracyjnej mającej na co dzień kontakt z gośćmi z zagranicy.

Termin realizacji kursu: Szkolenie odbywać się będzie od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, od stycznia do 30 kwietnia 2023.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć: styczeń 2023.

Liczba godzin szkolenia: 60 indywidualnych godzin dydaktycznych dla każdego uczestnika.

Sposób zgłoszenia: Zgłoszenie kandydatów do udziału w kursie odbywa się na podstawie dokumentów rekrutacyjnych, które należy dostarczyć osobiście do biura projektu (pok. nr 116, al. Mickiewicza 21, Kraków). Każdy złożony formularz zgłoszeniowy otrzyma indywidualny numer, na podstawie którego będzie odbywała się kwalifikacja do udziału w kursie językowym.

Dokumenty przesłane droga mailową, przesłane pocztą oraz przesłane przed wyznaczonym terminem rekrutacji nie będą brane pod uwagę.

Decyduje kolejność zgłoszeń oraz ilość przyznanych punktów zgodnie z regulaminem.

Do dokumentów zgłoszeniowych należą:

Termin rekrutacji: 03.01.2023 – 10.01.2023
Wyniki naboru będą ogłoszone drogą e-mailową
Ilość miejsc: 25

Osoby do kontaktu: Dominika Dankiewicz telefon +48 12 662 42 60, e-mail: dominika.dankiewicz@urk.edu.pl
Joanna Krużel telefon +48 12 662 43 22 e-mail: joanna.kruzel@aurk.edu.pl

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniu z języka angielskiego organizowanym w ramach projektu „Welcome support centre URK”