Lipiec 2024

Podnoszenie kwalifikacji i kompetencji kadry dydaktycznej i doktorantów w celu wzmocnienia jakości nauczania na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją projektu: „Podnoszenie kwalifikacji i kompetencji kadry dydaktycznej i doktorantów w celu wzmocnienia jakości nauczania na Uniwersytecie Rolniczym w  Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego informujemy, że zostaje uruchomiona możliwość zgłaszania się do udziału w projekcie w celu uzyskania wsparcia w postaci szkoleń, kursów, staży dla kadry prowadzącej dydaktykę i doktorantów.

Projekt skonstruowany jest w taki sposób, że uczestnik bierze udział łącznie w trzech formach wsparcia tj.  szkoleniu cyfrowym, szkoleniu z zielonej transformacji  i wsparciu dydaktycznym (w tym staż). Ponadto pracownik może wziąć udział w szkoleniach dodatkowych.

Regulamin i załączniki zgłoszeniowe zawarte są w Zarządzeniu nr 63/2024 z dnia 24 czerwca 2024 roku. Do dokumentów zgłoszeniowych należy dołączyć również ankietę wyboru wsparcia.

Zgłoszenia będą przyjmowane w dniach: od 02. 07. 2024 r.  do 10. 07. 2024 r. w godzinach od 9.00 do 13.00.

Wypełnione dokumenty, wydrukowane w kolorze należy dostarczyć do pokoju nr 6 Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów, Budynek WRE.

Osoba do kontaktu: Paulina Synowiec (12 662 44 25, e-mail: paulina.synowiec@urk.edu.pl).