Marzec 2023

WIZYTA REKTORA UNIWERSYTETU ROLNICZEGO W WARSZAWIE

Dzisiaj, tj. 9 marca br., JM Rektor, dr hab. inż. Sylwester Tabor, prof. URK w towarzystwie Kanclerza, mgr. Marcina Gałana i posłów na Sejm RP- absolwentów Naszej Uczelni: Kazimierza Gołojucha oraz Fryderyka Kapinosa spotkali się m.in. z Ministrem Edukacji i Nauki – Przemysławem Czarnkiem, Ministrem Infrastruktury - Andrzejem Adamczykiem, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi- Anną Gembicką oraz Wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej- Małgorzatą Jarosińską-Jedynak.

W wyjeździe uczestniczył także Sekretarz Rady Absolwentów Uniwersytetu Rolniczego - mgr Krzysztof Kupiec.

Podczas spotkania dyskutowano na temat spraw bieżących oraz planów rozwoju Uczelni. JM Rektor przekazał także zaproszenia na lipcowe obchody Jubileuszu 70-lecia Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Fot. Krzysztof Kupiec