Lipiec 2022

II EDYCJA SPECJALISTYCZNEGO KURSU JĘZYKA POLSKIEGO DLA STUDENTÓW Z UKRAINY (NAWA "SOLIDARNI Z UKRAINĄ")

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie serdecznie zaprasza na bezpłatny kurs języka polskiego z elementami słownictwa z dziedzin nauk rolniczych i leśnych.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie rozpoczyna rejestrację na kurs języka polskiego w ramach programu NAWA „Solidarni z Ukrainą”. Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla obywateli Ukrainy, którzy przekroczyli granicę Polski po 24 lutego i są studentami ukraińskich uczelni.

Poziom kursu zostanie dostosowany do umiejętności słuchaczy.

Przewidywany termin kursu: wrzesień 2022 ( dokładna data zostanie podana po zakończeniu rekrutacji)

Czas trwania: 1 miesiąc

Liczba miejsc: 11

Lokalizacja kursu: Kraków

Rejestracja odbywa się na stronie internetowej: https://irk.urk.edu.pl/pl/offer/REK_SZU/programme/SZU_POL/?from=registration:REK_SZU

Uczestnicy otrzymają jednorazowe stypendium w wysokości 1500 zł.

Uniwersytet Rolniczy ім. Hugona Kołłątaja w Krakowie щиро запрошує Вас на безкоштовний курс польської мови, особливо кандидатів у галузі сільськогосподарських та лісових наук.

Аграрний університет у Кракові розпочинає реєстрацію на курси польської мови за програмою NAWA „Solidarni z Ukrainą”. Курс призначений лише для громадян України, які перетнули польський кордон після 24 лютого та є студентами українських університетів.

Рівень курсу польської мови буде адаптований до навичок слухачів.

Орієнтовна дата проведення курсу: вересень 2022 (точна дата буде повідомлена після завершення набору)

Тривалість курсу: 1 місяць

Кількість місць: 11

Місце проведення курсів: Краків

Реєстрація проходить на веб-сторінці: https://irk.urk.edu.pl/pl/offer/REK_SZU/programme/SZU_POL/?from=registration:REK_SZU

Учасники отримають одноразову стипендію у розмірі 1500 злотих.