Kwiecień 2019
Udostępnij:

PAN zaprasza na szkolenie z pisania wniosków ERC


Jak przygotować skuteczny wniosek i efektywnie zaplanować proces przygotowania aplikacji o grant Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC)? Tego będzie można dowiedzieć się podczas szkolenia, na które zaprasza Biuro ds. Doskonałości Naukowej Polskiej Akademii Nauk.

Celem spotkania jest dostarczenie potencjalnym kandydatom informacji o tym, jak przygotować skuteczny wniosek i efektywnie zaplanować proces przygotowania aplikacji tak, by zmaksymalizować swoje szanse na otrzymanie grantu - informują w przesłanej informacji organizatorzy wydarzenia.

Warsztaty są skierowane do naukowców zainteresowanych złożeniem aplikacji ERC w konkursach Starting lub Consolidator w 2019 lub 2020 roku. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Oprócz części ogólnej 10 naukowców z najbardziej zaawansowanymi projektami badawczymi będzie mogło skonsultować się online ze specjalistą Enspire Science.

Spotkanie poprowadzi przedstawiciel Enspire Science, izraelskiej firmy konsultingowej specjalizującej się w doradztwie i szkoleniach dotyczących wniosków naukowych o granty unijne. Pomagała imponującej liczbie jednostek, od Uniwersytetu Sztokholmskiego, Trinity College w Dublinie po Uniwersytet w Bordeaux. Do Warszawy przyjedzie Yoram Bar-Zeew, dyrektor zarządzający firmy, mający ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze realizacji i konsultacji grantów. Tego typu szkolenia są organizowane komercyjnie, a ich koszt osobowy sięga zwykle kilkuset euro.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników warsztatów. Wybór zostanie dokonany na podstawie informacji podanych w formularzu rejestracyjnym.

Spotkanie odbędzie się 7 maja br. w godz. 9.00-15.00 w Warszawie w Pałacu Staszica, Nowy Świat 72.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

https://informacje.pan.pl/index.php/informacje/materialy-dla-prasy/2594-wznies-wniosek-ponad-przecietnosc-warsztaty-erc-z-enspire-science

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
al. Mickiewicza 21
31-120
Kraków
rector[a]urk.edu.pl
12 662 42 51
12 633 62 45
NIP: 675 000 21 18
REGON: 000001815
ESP: /URKRAKOW/skrytka
© 2019 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki URK

Warning: Creating default object from empty value in /home/stronaur/application/cmsur/application/modules/default/controllers/IndexController.php on line 4054