Wrzesień 2020
Udostępnij:

UNICORN HUB


„Platforma Startowa Unicorn Hub” skierowana jest do autorów innowacyjnych rozwiązań, którzy potrzebują wsparcia organizacyjnego, przestrzeni do pracy, mentoringu, obsługi księgowej, obsługi prawnej, doradztwa podatkowego, podstawowego wsparcia marketingowego oraz dostępu do warsztatów z zakresu wystąpień publicznych, przygotowania prezentacji na sesje pitchingowe i szerokiego pakietu usług specjalistycznych.

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie zaaplikować do Platformy Startowej Unicorn Hub? Dołącz do spotkań (link), ponieważ projekt ten jest szansą dla pomysłodawców na rozwinięcie własnego biznesu!

Wyselekcjonowane innowacyjne przedsięwzięcia mają szansę na grant z PARP w wysokości do 1 mln złotych, na wprowadzenie innowacyjnego produktu lub usługi na rynek. Mają również szansę na pozyskanie kapitału prywatnych inwestorów. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się:
• jak działa Platforma Startowa Unicorn Hub i jakie wsparcie oferuje,
• jak wypełnić formularz aplikacyjny i nie popełnić prostych błędów,
• poznać startupy, które zakończyły II i III rundę inkubacji oraz takie, które pozyskały blisko 1 mln złotych na rozwój innowacyjnego produktu.

Jesteś osobą ambitną i przedsiębiorczą, chcesz się sprawdzić w biznesie, masz innowacyjny pomysł na biznes i nie wiesz od czego zacząć? Wybierz TERMIN, wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w roadtrip:

Więcej informacji: LINK

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
al. Mickiewicza 21
31-120
Kraków
rector[a]urk.edu.pl
12 633 13 36
12 633 62 45
NIP: 675 000 21 18
REGON: 000001815
ESP: /URKRAKOW/skrytka
helpdeskURK tel.: 4444
helpdeskURK e-mail: helpdeskURK[a]urk.edu.pl
© 2020 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Dział Informatyki URK